Počítače a kancelář / PC periferie / Myši
Genius NX-7007 černo-červená
EAN13: 4710268259589219 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 38,01 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,1 kg |
| Hmotnost | 0,054 5 kg |
| Podporovaný operační systém | Windows 8 |
| Podporovaný operační systém | Linux |
| Výrobce | GENIUS |
| Kolečko myši | ano |
| Provedení myši | symetrické |
| Formát baterie | AA |
| Technologie snímání | optická |
| Drátové připojení | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Typ bezdrátového připojení | 2,4 GHz |
| Podporovaný operační systém | Windows 11 |
| Podporovaný operační systém | Windows 10 |
| Typ senzoru | Optický |
| Podporovaný operační systém | Windows 7 |
| Podporovaný operační systém | macOS X |
| Zpracováno | Schváleno |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Rozměry | 97 × 55 × 35 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Provoz na baterii/akumulátor | ano |
| Rozlišení/citlivost myši (DPI) | 1200 |
| Barva | černá - červená |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Hmotnost (g) | 54,5 |
| Rozhraní | USB |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Technologie připojení | bezdrátové |
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní přípojení | USB |
| Tiché kliknutí | ne |
| Citlivost | 1200 DPI |
Popis produktu
Myš, bezdrátová, optická, 1200dpi, 3 tlačítka, Blue-Eye senzor, USB, černo-červená