Počítače a kancelář / PC periferie / Myši
GENIUS NX-7015,USB Gold
EAN13: 4710268258681229 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 39,75 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní přípojení | RF bezdrátový |
| Typ senzoru | BlueEye |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rolovací kolečko | ano |
| Citlivost | 1200 DPI |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Tiché kliknutí | ne |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Rozhraní přípojení | USB |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Zlato |
| Technologie připojení | bezdrátové |
| Přijímač | ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Drátové připojení | ne |
| Barva | černá - zlatá |
| Provoz na baterii/akumulátor | ano |
| Kolečko myši | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Výrobce | GENIUS |
| Rozhraní | USB |
| Podporovaný operační systém | Windows 10 |
| Podporovaný operační systém | Windows 7 |
| Podporovaný operační systém | Windows 8 |
| Podporovaný operační systém | macOS X 10.7.4 |
| Podporovaný operační systém | Linux |
| Podporovaný operační systém | Windows 8.1 |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Rozlišení/citlivost myši (DPI) | 1600 |
| Provedení myši | symetrické |
| Rozměry | 100 × 58 × 38,5 mm |
| Hmotnost (g) | 57 |
| Typ bezdrátového připojení | 2,4 GHz |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Formát baterie | AA |
| Technologie snímání | optická |
Popis produktu
Stylová bezdrátová myš s designem jemným na dotyk. Umožňuje nastavení přesnoti v rozsahu 800 až 1600 DPI a je vhodná pro jakýkoliv typ povrchu.