TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
SONY HTSF150
EAN13: 45487360673253549 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 31 Kč
DPH celkem: 615,94 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 6,4 cm |
| Hloubka | 8,8 cm |
| Barva | černá |
| USB port | ano |
| Doporučené použití | TV |
| MP3 | |
| WMA | |
| Noční režim | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Koaxiální vstup digitálního videa | 0 |
| Spotřeba elektrické energie | 30 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| FM rádio | ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV |
| Subwoofer součástí | ne |
| Hmotnost soundbaru | 2,4 kg |
| Přijímač | ne |
| Dodávané kabely | Optický |
| Dálkový ovladač | ano |
| Baterie | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85182200 |
| Výstupní výkon | 120 W |
| AC adaptér | ano |
| Návod na použití | ano |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Dolby Dual Mono | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 120 W |
| Wi-Fi | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2400 g |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Dolby Digital | |
| Audio dekodéry | Dolby Dual Mono |
Popis produktu
Zvukový systém Soundbar určený pro zkvalitnění reprodukce zvuku TV a poslechu hudby ze smartphone a tabletu díky Bluetooth. HDMI (ARC), Analogový vstup, optický digitální výstup 2 kanály, digitální zesilovač S-Master, vylepšení zvuku Clear Audio+. Výkon 120W.