Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
Salente Mms-Mixi-2L
EAN13: 85956832021902589 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 449,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 6,359 kg |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Barva | šedá |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 2 l |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Příkon | 800 W |
Popis produktu
Skleněná nádoba s obsahem 2L Teflonové dno nádoby 2L Vaření (10 programů) Pomalé vaření 85°C Vaření v páře Mixování Vakuové mixování