Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
G21 Comfort Graphite Black
EAN13: 85956274223705439 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 943,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9000 kg |
| Hmotnost | 9000 kg |
| Barva | černá |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Drcení ledu | ne |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 2,2 l |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Příkon | 1500 W |
Popis produktu
příkon 1 500 W • 28 000 ot./min • 10 rychlostí • 6 přednastavených programů • mixování ve vakuu • pulzní spínač • digitální ovládání • tichý provoz: odhlučňovací kryt, 10 rychlostí výkonu a 6 přednastavených programů