Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
ETA 510090000
EAN13: 85903933770392609 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 452,80 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,2 kg |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 1,85 l |
| Materiál nádoby | Tritan |
| Příkon | 1200 W |
| Barva | Nerez, černá |
Popis produktu
Multifunkční stolní mixérPlynulá regulace otáček (10000 - 16000 otáček za minutu)3 přednastavené programy (SMOOTHIE, ICE, QUICK CLEAN)Funkce PULSE pro maximální otáčkyKvalitní nerezový šestiramenný nůž