Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
ETA 210390000
EAN13: 85903932543611009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,66 kg |
| Hmotnost | 2,26 kg |
| Barva | nerez |
| Nádoba | 3 |
| Objem nádoby | 1l, 0,6l, 0,4l l |
| Nastavitelná rychlost | ne |
| Pulzní spínač | ano |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Příkon | 350 W |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Tritan |
Popis produktu
PŘÍKON: 350 W, Pulzní spínač, 19000 otáček za minutu, Mixér vhodný i k drcení ledu, 1x 1000ml nádoba, 1x 600 ml láhev, 400 ml láhev, Neoprenový obal pro 600 ml láhev , Lahve jsou vyrobeny z vysoce odolného Tritanu a neobsahují BPA, barva černá/nerez