Velké spotřebiče / Sporáky
Mora K 5658 DW
EAN13: 859037107794410 059 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 66 Kč
DPH celkem: 1 745,77 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 40,1 kg |
| Hmotnost | 40,1 kg |
| Vestavný | ne |
| Barva | bílá |
| Varná deska | plynová |
| Šířka | 59,4 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Výška | 85 cm |
| elektrický gril s ventilátorem | ne |
| litinové plotýnky | ne |
| Výška zabaleného výrobku | |
| Šířka zabaleného výrobku | |
| Hloubka zabaleného výrobku | |
| Váha netto | 40,1 kg |
| Váha brutto | |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | ne |
| dolní a kruhové těleso s ventilátorem | ne |
| elektrický gril | ne |
| elektrický gril - malý | ne |
| horní a dolní těleso s ventilátorem | ne |
| horní těleso s ventilátorem | ne |
| horní topné těleso | ne |
| jemné, pomalé a rovnoměrné pečení | ne |
| ohřev talířů | ne |
| rozmrazování | ne |
| rychlý předehřev trouby | ne |
| Hloubka | 59,4 cm |
| osvětlení trouby | Osvětlení trouby - Ano |
| vedení v troubě | teleskopický výsuv 1x |
| jmenovitý příkon | 3,2 kW |
| počet varných zón | 4 |
| dětský zámek | ne |
| eletrický gril s ventilátorem | ne |
| gril | ne |
| plynový termostat | ne |
| šířka 60 cm | ne |
| typ odkládacího prostoru | zásuvka |
| materiál vařidlové mřížky | smaltovaná ocel |
| Dětský zámek | ne |
| Chladné dveře | ano |
| Horkovzdušná trouba | ano |
| Čištění trouby | ne |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Funkce grilování | ne |
| Typ ovládání | Manuální |
| typ vařidlové mřížky | STABIL PLUS |
| Typ trouby | elektrická |
Popis produktu
Energetická třída A, rozměry VxŠxH v mm (850x500x594), hmotnost 40,1 kg, objem trouby 70 l, 4 plotýnky, 8 programů pečení, čištění trouby EcoClean, bílá barva, příkon 2,2 kW