Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
G3Ferrari G2016500 Turbine Stolní mixér
EAN13: 80551764032011369 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 237,59 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 2,74 kg |
| Hmotnost brutto | 3,36 kg |
| Barva | nerez |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 1,5 l |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Příkon | 1300 W |
Popis produktu
z nerezové oceli, odměrná skleněná nádoba: objem 1,5 litru, 6 nožů, drcení ledu, variabilní rychlost + PULSE, provozní bezpečnost ve skleněném krytu, modré operační světlo, víko s těsněním, protiskluzové nožky, 1300 W