Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
Nutribullet NB907MACL
EAN13: 80064470030022009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 348,67 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,8 kg |
| Hmotnost | 2,64 kg |
| Nastavitelná rychlost | ne |
| Pulzní spínač | ne |
| Drcení ledu | ne |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 2 |
| Objem nádoby | 0,6+0,4 l |
| Materiál nádoby | Tritan |
| Příkon | 350 W |
| Barva | bílá, modrá |
Popis produktu
Stolní mixér (900 W), 6ostří z nerezové oceli, nádoby 700 ml a 900 ml z tritanu (bez BPA). Funkce: drcení ledu, mixování, pulzní režim. Snadná obsluha a čištění.