Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
Nutribullet NB907MAW
EAN13: 80064470025001939 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 336,52 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,8 kg |
| Hmotnost | 2,64 kg |
| Barva | bílá |
| Nastavitelná rychlost | ne |
| Pulzní spínač | ne |
| Drcení ledu | - |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 2 |
| Objem nádoby | 0,946 / 0,71 l |
| Materiál nádoby | Tritan |
| Příkon | 900 W |
Popis produktu
Nutribullet NB907MAW-Jak se bez námahy postarat o plnohodnotnou stravu procelou rodinu? Udělejte první krok – s revolučnímnutribullet Pro 900! Tento pokročilý mixér, vybavenývýkonným 900W motorem, odolným 6 čepelovýmextrakčním nožem a sadou praktického příslušenství,rychle připraví smoothie a k