Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
Nutribullet NB907MAB
EAN13: 80064470024942099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 364,29 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,8 kg |
| Hmotnost | 2,64 kg |
| Barva | černá |
| Nastavitelná rychlost | ne |
| Pulzní spínač | ne |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 900 l |
| Materiál nádoby | Tritan |
| Příkon | 900 W |
Popis produktu
Stolní mixér - příkon 900 W, 1 rychlost, mixování bez přístupu vzduchu, vhodné na drcení suchých plodů, smoothie a drcení ledu s přidáním tekutiny, přenosná láhev, mixovací nádoba a plastové víko součástí, 2 nádoby v balení, objem mixovací nádoby 0,95 l, materiál nádoby tritan a bpa free plast