Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Stolní mixery
Nutribullet NB614.DG
EAN13: 80064470015581399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 242,80 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,73 kg |
| Hmotnost brutto | 2,45 kg |
| Barva | šedá |
| Nastavitelná rychlost | ne |
| Pulzní spínač | ne |
| Drcení ledu | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Nádoba | 1 |
| Objem nádoby | 0,7 l |
| Materiál nádoby | Tritan |
| Příkon | 600 W |
Popis produktu
NB614.DG-Stolní mixér - příkon 600 W, 1 rychlost, mixování bez přístupu vzduchu, vhodné na smoothie, pyré a drcení ledu, přenosná láhev, mixovací nádoba a plastové víko součástí, 1 nádoba v balení, objem mixovací nádoby 0,7 l, materiál nádoby tritan