Malé spotřebiče / Kávovary a espressa / Na kapsle
De'Longhi Nespresso EN127.S
EAN13: 80043990287533909 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 678,42 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,2 kg |
| Hmotnost | 2,59 kg |
| Barva | stříbrná |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Typ náplně | Kávové kapsle |
| Příprava latte | ne |
| Příprava cappuccina | ne |
| Maximální provozní tlak | 19 bar |
| Kávové kapsle | Nespresso |
| Barva | černá |
| Šířka | 11,7 cm |
| Hloubka | 32,4 cm |
| Výška | 23,5 cm |
| Základní materiál | Hliník |
| Viditelná hladina vody | ano |
| Typ náplně | Kávová kapsle |
| Kávové kapsle | |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Kapacita v šálcích | 1 hrnků |
| 19 bar | |
| Vestavěný mlýnek | ne |
| Automatické zastavení průtoku | ano |
| Příprava kávy | ano |
| Příprava espressa | ano |
| ne | |
| Stříbrná | |
| Šedá | |
| 1 l | |
| Plast | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Vestavěný displej | ne |
| Kapacita zásobníku na kapsle | 11 kapsle/kapslí |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Vyměnitelný překapávací zásobník | ano |
| Jednoduché používání | ano |
| Jednoduché čištění | ano |
| Příkon | 1260 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí | ano |
| Automatické vypnutí po (max) | 9 min |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 192 mm |
| Hloubka balení | 372 mm |
| Typ produktu | Kapslový kávovar |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Výška balení | 293 mm |
Popis produktu
Designový kapslový kávovar Nespresso Pixie. Intuitivní ovládání 2 velikosti kávy pro dokonalé espresso nebo lungo. Přizpůsobení nápojů nebylo nikdy snazší s nastavitelným výběrem kávy. Pro snížení spotřeby energie kávovaru se po 2 minutách aktivuje režim úspory energie. Tlak 19 barů