Velké spotřebiče / Sporáky
Electrolux LKR64022AW
EAN13: 733339407412210 859 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 1 884,62 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Barva | bílá |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 59,6 cm |
| Varná deska | sklokeramická |
| Energetická třída | A |
| Gril | ano |
| Časovač trouby | ano |
| Časovač plotny | ano |
| Teleskopické police | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Čištění trouby | ano |
| Parní pečení | ne |
| Horkovzdušná trouba | ne |
| 3D horký vzduch | ne |
| Čistá kapacita trouby | 73 l |
Popis produktu
Sklokeramický elektrický sporák; objem trouby 73 l; energetická třída A; funkce SteamBake pro pečení s párou; 4 varné zóny; rovnoměrné pečení díky technologii horkovzduchu; katalytické čištění trouby; LED displej s časovačem; dětská pojistka; nerezová ocel s úpravou proti otiskům prstů.