TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Hisense AX5125H
EAN13: 6942147497432Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 12,6 kg |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Šířka | 92 cm |
| Hloubka | 9 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hmotnost včetně balení | 12,6 kg |
| Počet satelitů | 0 |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 500 W |
| Počet reproduktorů | 9 |
| Subwoofer součástí | ano |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| RMS výkon subwooferu | 200 W |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 20,3 cm (8") |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP4 |
| Ovládání hlasitosti | knoflíky |
| Virtuální prostorový zvuk | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Země původu | Čína |
| Subwoofer | 1 |
| Kompatibilita | Yes |
| Maximální nosnost | 12,6 kg |
| Zvukový systém | 1 |
| Reproduktory | 9 |
| Bezdrátová technologie | Bluetooth |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Hmotnost plastového obalu | 0 g |
| Hmotnost papírového obalu | 2,3 kg |
| Hmotnost kovového obalu | 0 g |
| Hmotnost dřevěného obalu | 0 g |
| Specifické vlastnosti značky | 1 |
| Hmotnost pěnového polystyrenového (EPS) balení | 1 kg |
| Výkon Subwooferu | 200 W |
| Spotřeba energie hlavní jednotky | 220 W |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| NFC | ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 0 |
| Koaxiální vstup digitálního videa | 1 |
| Line-in | ne |
| Vstup AUX | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba reproduktoru | 200 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 200 W |
| Spotřeba elektrické energie | 500 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 45 W |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Hmotnost soundbaru | 2,9 kg |
| Šířka subwooferu | 21,4 cm |
| Hloubka subwooferu | 30,4 cm |
| Výška subwooferu | 29,4 cm |
| Hmotnost subwooferu | 5,33 kg |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Šířka zadního reproduktoru | 6,5 cm |
| Hloubka zadního reproduktoru | 6,5 cm |
| Výška zadního reproduktoru | 8,5 cm |
| Hmotnost zadního reproduktoru | 250 g |
| Šířka balení | 1010 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Výška balení | 478 mm |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Hmotnost balení | 12,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Montáž na stěnu | ne |
| Včetně montážních držáků | ne |
| Dálkový ovladač | ano |
| Multi-Room | ne |
| Číslo UN | 8518220000 |
| Stručný návod | ano |
| RMS výkon zadního reproduktoru | 80 W |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1.2 kanály/kanálů |
| Bezdrátové satelitní reproduktory | ne |
| Barva | ne |
| AC adaptér | ano |
| Impedance soundbar reproduktoru | 0 ohm |
| Model | AX5125H |
| Systém kanálů | 5.1.2 CH Soundbar |
| Značka | Hisense |
| Barva boční stěny | Černá |
| Návod k použití | Bolgarian |
| Návod k použití | Čeština |
| Návod k použití | German |
| Návod k použití | English |
| Návod k použití | Spanish |
| Návod k použití | French |
| Návod k použití | Hungarian |
| Návod k použití | Italian |
| Návod k použití | Portuguese |
| Návod k použití | Romanian |
| Návod k použití | Slovenština |
| Série | AX Series |
| Silné basy | Ano |
| Frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Dolby Audio | Ano |
| Frekvenční odezva soundbaru | 40 Hz - 20 kHz |
| HDMI1 konektor | HDMI2.0 |
| HDMI2 konektor | HDMI PASS THRU |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Počet optických terminálů | 1 |
| Počet DC vstupů | 4 |
| Počet PC vstupů (3,5 mm) | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| BT verze | BT 5.3 |
| NFC support | Ne |
| Elektrické připojení | 100-240 V |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu | 0.5 W |
| Výstupní výkon systému domácího kina | 500 W |
| Výstupní výkon soundbaru | 300 W |
| Výstupní výkon subwooferu | 200 W |
| Zvukové dekodéry | Dolby Atmos |
| Zvukové dekodéry | DTS-X |
| Možnost připevnit na zeď | Ano |
| Bezdrátový k subwooferu | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatic switch ON | Yes, for all |
| Rychlá úvodní stránka | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Sada pro montáž na zeď |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Dálkové ovládání |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Batteries (2xAAA) |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Kabel HDMI |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Optický kabel |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Sport | |
| Film | |
| Hudba | |
| Režimy ekvalizéru | TV |
| Art.nb. | 20014260 |
| EAN kód | 6942147497432 |
| Ekvalizér | ano |
| Sdílení zvuku televizoru | ano |
| Ovládání režimu soundbaru | ano |
| DTS:X | |
| Dolby Atmos | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 500 W |
| Vylepšená správa kabelů | ne |
| Šířka brutto | 100 cm |
| Hloubka brutto | 27,3 cm |
| Výška brutto | 47,8 cm |
| Dolby Digital | |
| Počet přiložených produtků | 4 kusů |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 9000 g |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Audio dekodéry | DTS:X |
Popis produktu
5.1.2 kanálový reproduktor – Pohlcující kvalita zvuku
9 reproduktorů s výkonem až 500 W vytváří dynamický, prostorový zvuk, který se odráží od stěn a vtáhne vás do děje.
Dokonalý prostorový zvuk – Vestavný audio systém nové generace
Užijte si pohlcující prostorový zvuk díky vlastní technologii od Hisense.
Nejlepší společník pro Hisense TV – Stvořen jeden pro druhého
Dokonalé spárování televizorů Hisense a soundbarů znamená nejlepší výkon a zážitek ze sledování.
Bezdrátový zadní reproduktor – Podpora bez hranic
Speciálně navrženo pro AX5125H, slouží k rozšíření zvukového kanálu a poskytuje silný a pohlcující zvuk přímo z prostoru za vámi. Tyto dva zadní reproduktory se snadno propojí se soundbarem přes Bluetooth. Užijte si autentický a silný zvuk bez nutnosti kabelového propojení mezi reproduktory. Flexibilní umístění – můžete je připevnit na stěnu nebo postavit na polici podle vašich preferencí.
Reproduktory s vertikálním zvukem – Zvuk přímo shora
Dva reproduktory s vertikálním zvukovým výstupem po stranách soundbaru poskytují dalších 40 W silného zvuku, který se odráží od stěn.
Pohlcující zvuk Dolby Atmos – Ponořte se do zvuku
S Dolby Atmos a DTS:X prostorovým zvukem uslyšíte a pocítíte každý detail.
Režim AI Equalizer – 7 zvukových režimů
Technologie s integrovanou AI optimalizuje zvuk z různých médií pro dokonalý poslech.
EzPlay – Jeden ovladač, dvojnásobná zábava
Použijte jeden ovladač k nastavení soundbaru přímo z TV – snadno a přehledně.
Multi Connections – Poslouchejte. Prožívejte. Připojte se
Soundbar Hisense podporuje Bluetooth 5.3 pro rychlé a stabilní připojení. K dispozici jsou HDMI IN, HDMI OUT, USB, optický vstup a AUX.
Elegantní design – Perfektní zvuk, dokonalý design
Promyšlený design do posledního detailu povyšuje soundbar na stylový doplněk každého interiéru