Velké spotřebiče / Sporáky
Amica SIS 112 STW
EAN13: 590600658081011 549 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 2 004,37 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Varná deska | indukční |
| Energetická třída | A |
| Barva | bílá |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Parní pečení | ano |
| Časovač plotny | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 230 - 400 V |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Časovač trouby | ano |
| Gril | ano |
| Teleskopické police | ano |
| Čištění trouby | ano |
| Horkovzdušná trouba | ne |
| 3D horký vzduch | ne |
| Čistá kapacita trouby | 65 l |
Popis produktu
Indukční sporák, 50 cm, A, 65 l, 12 programů vč. grilu a horkovzduchu, Soft Steam - parní pečení, dotykový displej, super rychlý ohřev, Bridge zóna, trojité sklo, Soft close, 1x teleskopický výsuv, 1x plech, bílý