Velké spotřebiče / Sporáky
AMICA SIS 512 TCX
EAN13: 590600657812114 589 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 2 531,98 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Varná deska | indukční |
| Energetická třída | A |
| Barva | nerez |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Parní pečení | ano |
| Časovač plotny | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 400 V |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Časovač trouby | ano |
| Gril | ano |
| Teleskopické police | ano |
| Čištění trouby | ano |
| Horkovzdušná trouba | ne |
| 3D horký vzduch | ano |
| Čistá kapacita trouby | 65 l |
Popis produktu
Indukční sporák, 4 zóny, digitální displej, elektrická multifunkční trouba, 12 funkcí trouby vč. grilu a horkého vzduchu, objem 65 l, senzorové ovládaní desky, super rychlý ohřev, ukazatele zbytkového tepla, booster, SoftSteam - parní pečení, teleskopické výsuvy plechů,