Počítače a kancelář / PC periferie / USB huby
Nedis USB C Adaptér CCGB64785WT01
EAN13: 5412810416042299 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 51,89 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Hmotnost brutto | 0,04 kg |
| Šířka | 2 cm |
| Barva | bílá |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| USB Typ C (počet) | 1 |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Vstupní proud | 1 A |
| Externí | ano |
| Bez nutnosti přídavného napájení | ano |
| Počet portů | 3 |
| Hmotnost (g) | 14 |
| Rozhraní & Připojení | USB-C (USB 2.0) |
| Výrobce | NEDIS |
| Interní | ne |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Výstupní proud | 1 A |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 50 × 31 × 11 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Napájecí zdroj | 5 W |
| Typ napájení | DC |
| ABS (akrylonitril-butadien-styren) | |
| Základní materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| USB typu C | |
| Rozhraní rozbočovače | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB 2.0 Type-C |
| Výška | 1,1 cm |
| Hloubka | 3,1 cm |
Popis produktu
USB-C Adaptér; víceportový adaptér USB 2.0 lze připojit k jakémukoli zařízení USB-C™. Umožňuje kombinovat až tři různá USB zařízení přes jediný port. Víceportový adaptér je vybaven dvěma porty USB-A a USB-C™ 2.0 s rychlostí přenosu dat 480 Mb/s.