TV, Audio, Video / Audio / Gramofony
YAMAHA TT-N503/MusicCast VINYL 500 Black
EAN13: 495781263739820 009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 3 472,63 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 6,44 kg |
| Hmotnost brutto | 8,18 kg |
| Šířka | 45 cm |
| Barva | černá |
| Výška | 13,6 cm |
| Hloubka | 36,8 cm |
| MP3 | |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| ALAC | |
| AIFF | |
| Šum a praskání | 0,2% |
| Tlak stylusu | 4 g |
| Podporované formáty zvukových souborů | WMA |
| Typ přenosky | Staticky vyvážené rameno přenosky |
| Tvar | Rovné rameno přenosky |
| Délka ramene | 22,4 cm |
| Přesah | 1,9 cm |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | ano |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| AVRCP | |
| WAV | |
| RCA výstupy | 2 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie | 6 W |
| Typ napájení | AC |
| Model | Gramofon s řemínkovým náhonem |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC |
| Výstupní úroveň | 450 mV |
| Odstup signálu od šumu | 67 dB |
| Přenoska | ano |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Typ motoru | Stejnosměrný motor |
| Nominální rychlost | 33 1/3,45 ot/min |
| Hi-Fi | ano |
| Materiál talíře | Hliník |
| WMA |
Popis produktu
Síťový gramofon, Wi-Fi pásma(2,4 GHz a 5 GHz, Bezdrátová podpora zařízení MusicCast, streamování int. služeb, airplay, NAS, BT, Litý hliník (průměr 30 cm), podpora MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16 bit, ALAC: až 96 kHz / 24 bit, FLAC / WAV/ AIFF: až