Velké spotřebiče / Vinotéky
Liebherr WKes 653-26
EAN13: 900538227965642 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 7 322,06 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | nerez |
| Barva dveří | stríbrná |
| Design dveří | HardLine |
| Materiál bočnic | Nerez se SmartSteel |
| Materiál dveří | Dvere z izolacního skla s nerezovým rámem |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Drevený box |
| Přívodní kabel (délka) mm | 2000 |
| Smer otevírání dverí | vpravo napevno |
| Transportní kolecka vzadu | False |
| Typ konektoru | Euro |
| Vymenitelné tesnení dverí | True |
| GTIN | 9005382279656 |
| Klasifikace | GrandCru |
| Skupina výrobku | Klimatizovaná chladnicka na víno |
| Detská pojistka | True |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | akustický |
| Ovládání | Touch-Elektronic |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Teplomer | Temperovaná zóna na víno |
| Teplotní zóny | 1 |
| Řešení připojení k síti | žádné |
| Výška | 61,2 cm |
| Šířka | 42,5 cm |
| Hloubka | 47,8 cm |
| Objem | 48 l |
| Objem chladicích částí l | 48 |
| Užitný objem, cást na víno l | 38 |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) mm | 695.0 / 440.0 / 508.0 |
| Hmotnost | 28 kg |
| Váha (s obalem) kg | 33 |
| Energetická třída | E |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hlučnost dB | 37 |
| Klimatická třída | SN |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Příkon | 1.0 A |
| Spotřeba energie za 24 h kWh / 24 h | 0.205 |
| Spotřeba energie za rok kWh/a | 78 |
| Třída hlučnosti | C |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 12 |
| Nastavitelný rozsah teploty | +5 °C až +20 °C |
| Boxy výškove nastavitelné | False |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | True |
| Filtr s aktivním uhlím | True |
| Osvětlení | LED osvetlení |
| Počet úložných polic | 3 |
| Zámek | mechanický |
| True | |
| 0 | |
| Šuplík na pomucky | True |
| Vestavný | ne |
Popis produktu
-
Klimatizované chladničky na víno
Klimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje v celém vnitřním prostoru konstantní teplota. Ta může být nastavena v rozsahu +5 °C až +20 °C. Klimatizované chladničky na víno jsou optimální pro dlouhodobé skladování a zrání vín v lahvích. Podle nastavené teploty mohou být však tyto přístroje využity i pro udržování větší zásoby vína při teplotě vhodné pro konzumaci. V řadách GrandCru a Vinothek nabízí Liebherr klimatizované chladničky na víno v různých velikostech a výbavách.