Velké spotřebiče / Vinotéky
Liebherr WKEgb 582-26
EAN13: 900538227961860 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 10 446,03 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Tlumení zavírání | SoftSystem |
| Montáž dverí | zarovnaný do roviny |
| Smer otevírání dverí | dole |
| Výškově nastavitelné nohy | 0 |
| GTIN | 9005382279618 |
| Skupina výrobku | Vestavná klimatizovaná chladnicka na víno |
| Detská pojistka | True |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | akustický |
| Ovládání | Touch-Elektronic |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Teplomer | Temperovaná zóna na víno |
| TipOpen | True |
| Řešení připojení k síti | žádné |
| Rozmery cm | 45.5 / 59.5 / 55.9 |
| Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka cm | 45 - 45.2 / 56 - 57 / 55.0 |
| Hmotnost | 33 kg |
| Váha (s obalem) kg | 40 |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) mm | 510.0 / 622.0 / 702.0 |
| Výška výklenku | 45 cm |
| Objem | 47 l |
| Objem chladicích částí l | 47 |
| Energetická třída | G |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hlučnost dB | 32 |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Příkon | 0.5 A |
| Spotřeba energie za 24 h kWh / 24 h | 0.317 |
| Spotřeba energie za rok kWh/a | 116 |
| Třída hlučnosti | B |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 18 |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Teplotní zóny | 1 |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | True |
| Filtr s aktivním uhlím | True |
| Lávový kámen | False |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Drevený box |
| Osvětlení | LED osvetlení |
| Počet úložných polic | 3 |
| True | |
| 0 | |
| 2 | |
| Vestavný | ano |
| Ovládání | dotykové |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Počet teplotních zón | 1 |
| Teplotní rozsah (zóna 1) | 5 - 20 °C |
| Čistá kapacita | 46 l |
| Hrubá kapacita | 48 l |
| Vnitřní objem | 46 |
| Hlučnost | 34 dB |
| Chladicí médium | R 600a |
| Počet filtrů | 1 kusů |
| Teplota (max) | 20 °C |
| Filtrace | ano |
| Teplota (min) | 5 °C |
| Spotřeba energie | 0,29 kWh/24h |
| Roční spotřeba energie | 106 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 0,5 A |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Ovládání světla | Vnitřní vypínač |
| Typ produktu | Termoelektrická chladnička na víno |
| Vestavěný displej | ano |
| Typ displeje | LCD |
| Uzamykání | ano |
| Hlásič teploty | ano |
| Zvukové výstrahy | ano |
| Typ lampy | LED |
| Provedení | Vestavné |
| Oboustranné dveře | ne |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Hmotnost | 33 kg |
| Instalační šířka oddílu | 559 |
| Instalační hloubka oddílu | 550 |
| Instalační výška oddílu | 451 |
| Hmotnost včetně balení | 41 kg |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Materiál polic | Dřevo |
| Kapacita lahví | 18 lahev/lahve |
| Vnitřní barva | Černá |
| Barva dveří | Černá |
| Barva opláštění | černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |