Velké spotřebiče / Vinotéky
Liebherr WKEes 553-26
EAN13: 900538227959550 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 8 710,49 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Montáž dverí | zarovnaný do roviny |
| Smer otevírání dverí | vpravo lze zamenit |
| Výškově nastavitelné nohy | 0 |
| GTIN | 9005382279595 |
| Skupina výrobku | Vestavná klimatizovaná chladnicka na víno |
| Detská pojistka | True |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | akustický |
| Ovládání | Touch-Elektronic |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Teplomer | Temperovaná zóna na víno |
| Řešení připojení k síti | žádné |
| Rozmery cm | 45.5 / 59.1 / 52.2 |
| Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka cm | 45 / 56 / 55.0 |
| Hmotnost | 31 kg |
| Váha (s obalem) kg | 33 |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) mm | 510.0 / 622.0 / 610.0 |
| Výška výklenku | 45 cm |
| Objem | 51 l |
| Objem chladicích částí l | 51 |
| Energetická třída | G |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hlučnost dB | 32 |
| Klimatická třída | SN |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Příkon | 0.5 A |
| Spotřeba energie za 24 h kWh / 24 h | 0.378 |
| Spotřeba energie za rok kWh/a | 138 |
| Třída hlučnosti | B |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 18 |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Teplotní zóny | 1 |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | True |
| Filtr s aktivním uhlím | True |
| Lávový kámen | False |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Drevený box |
| Osvětlení | LED osvetlení |
| Počet úložných polic | 3 |
| True | |
| 0 | |
| 2 | |
| Vestavný | ano |