Velké spotřebiče / Vinotéky
Liebherr EWTdf 1653-26
EAN13: 900538227891880 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 13 917,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Tlumení zavírání | SoftSystem |
| Max. hmotnost dveří kuchyňské linky | 20 |
| Montáž dverí | pevné uchycení dverí |
| Smer otevírání dverí | vpravo lze zamenit |
| Výškově nastavitelné nohy | 2 |
| GTIN | 9005382278918 |
| Skupina výrobku | Vestavná temperovaná chladnicka na víno |
| Detská pojistka | True |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | akustický |
| Ovládání | Touch-Elektronic |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Teplomer | Temperovaná zóna na víno |
| Řešení připojení k síti | žádné |
| Rozmery cm | 87.2 / 55.7 / 55.3 |
| Rozměry výklenku výška/šířka/hloubka cm | 87.4 - 89 / 56 - 57 / 55.0 |
| Hmotnost | 51 kg |
| Váha (s obalem) kg | 57 |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) mm | 975.0 / 639.0 / 639.0 |
| Objem | 97 l |
| Objem chladicích částí l | 97 |
| Energetická třída | G |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Hlučnost dB | 32 |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Příkon | 1.5 A |
| Spotřeba energie za 24 h kWh / 24 h | 0.389 |
| Spotřeba energie za rok kWh/a | 142 |
| Třída hlučnosti | B |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 30 |
| Regulovatelné chladící okruhy | 2 |
| Teplotní zóny | 2 |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | True |
| Filtr s aktivním uhlím | True |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Drevený box |
| Osvětlení | LED osvetlení, plynule nastavitelné |
| Počet úložných polic | 4 |
| True | |
| 1 | |
| 2 | |
| Vestavný | ano |