Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer GE550 BE9300 WiFi Router
EAN13: 88850206255308799 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 1 527,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,33 kg |
| Hmotnost | 1,07 kg |
| Barva | černá |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Výška | 23,7 cm |
| Hloubka | 19,3 cm |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Rodičovský zámek | ano |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) | |
| Wi-Fi 7 (802.11be) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 2882 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (3. pásmo) | 5764 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| IEEE 802.11be | |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Počet hostovaných sítí (6 GHz) | 1 |
| Podpora Samby (úložiště) | ano |
| Server VPN | OpenVPN Server |
| L2TP VPN Server | |
| PPTP VPN Server | |
| WireGuard VPN Server | |
| Podpora VPN | Open VPN Client PPTP VPN Client L2TP VPN Client WireGuard VPN Client |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Napájecí konektor | ano |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| Technologie Intelligent Mesh | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Firewall | ano |
| Zabezpečení firewallem | SPI Firewall |
| Přístup pro hosty | ano |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | ano |
| DHCP klient | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Filtrace | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Překlad síťové adresy (NAT) | ano |
| Funkčnost NAT | Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP |
| Ochrana před DDoS | ano |
| 802.11g | |
| Podporované síťové protokoly | IPv4 |
| IPv6 | |
| Typ produktu | Stolní router |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Obsah balení | Wi-Fi 7 Gaming Router Archer GE550 Power Adapter RJ45 Ethernet Cable Quick Installation Guide Reset Tool |
| Certifikáty shody | CE |
| RoHS | |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Certifikace | CE |
| FCC | |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| Počet antén | 4 |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Vnitřní paměť | 2000 MB |
| Typ zdroje | DC |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Šířka | 129,5 mm |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Gigabit LAN | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Podpora microSD karet | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Provedení antény | interní |
| Použití v interiéru | ano |
| Rozměry | 237 × 193 × 129,5 mm |
| Zabezpečení WPA | ano |
| LAN | ano |
| Rychlost portů | 2,5 Gb/s + 5 Gb/s |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Podpora 3G | ne |
| Slot pro SIM | ne |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Displej | ne |
| Podpora 5G | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz/6000 MHz |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 5764 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-fi pásmo | Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| DSL WAN | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Síťové standardy | IEEE 802.11ax |
| IEEE 802.11a | |
| Server VPN | PPTP VPN Server |
| OpenVPN Server | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-Enterprise |
| WPA | |
| Certifikáty shody | RoHS |
| CE | |
| Certifikace | FCC |
Popis produktu
Třípásmový Wi-Fi 7 herní router BE9300, 6 GHz: 5764 Mbps (802.11be); 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be);2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax), router, acces mode, USB, 1x Wan, 4x LAN