Malé spotřebiče / Vysávání / Robotické vysavače
TP-Link Tapo RV30 Max Plus
EAN13: 888502062513410 379 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 1 801,31 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 7,15 kg |
| Hmotnost brutto | 7,45 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 10 cm |
| Šířka | 33 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Doba vysávání | 150 min |
| Mop v ceně | ano |
| Množství prachu (celkový) | 0,3 l |
| Objem zásobníku vody | 0,3 l |
| Samovyprazdňovací nádoba na prach | ano |
| Systém filtrace HEPA | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Třída HEPA | HEPA 11 |
| Počet úrovní sání | 5 |
| Automatický návrat k základně | ano |
| Funkce základny | Nabíjecí |
| Purification | |
| Překonání překážek až do | 2,2 cm |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Výkon základny | 650 W |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Typ kartáče | Boční kartáč |
| Integrované senzory | Gyroskop |
| Počet úrovní vlhkosti mopu | 3 |
| Funkce aplikací | Multi-Floor mapping |
| Zakázaná zóna | |
| Virtuální stěna | |
| Hlučnost | 55 dB |
| Typ navigace | Gyroskop |
| LiDAR | |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Podporované typy povrchu | na koberce i tvrdé podlahy |
| Dětský zámek | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| ano | |
| 300 min | |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Nabíjecí | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Mokré stírání | ano |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Objem prachové nádoby | 0,4 l |
| Sací výkon | 5300 Pa |
| Typ filtru | HEPA |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Funkce základny | Purification |
| Nabíjecí | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Funkce aplikací | Zakázaná zóna |
| Typ navigace | LiDAR |
| Gyroskop | |
| Průměr | 33 cm |
| Rozměry základny (š x h x v) | 228 x 164 x 330 mm |
| Šířka balení | 370 mm |
| Hloubka balení | 400 mm |
| Výška balení | 360 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,45 kg |
| AC adaptér | ano |
| Návod na použití | ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | ano |
| Obsahuje základnu | ano |
| Čisticí hadřík | ano |
| Objem (l) | 0,3 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Typ vysavače | bezsáčkový |
| TPlink - doporučujeme | ano |
| Kapacita baterie (mAh) | 2600 |
| Provoz na baterii/akumulátor | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Výkon (W) | 45 |
| Výdrž baterie (h) | 2,5 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | ano |
| Typ nádoby na prach (základna) | Prachový sáček |
| Tvar | Kulatý |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Rozměry | 330 × 330 × 100 mm |
| Funkce aplikací | Virtuální stěna |
| Multi-Floor mapping | |
| Doba vysávání | 300 min |
| 150 min |
Popis produktu
Tapo RV30 Max PlusRobot Vacuum Cleaner & Auto-Empty DockSPEC: LiDAR + IMU Dual Navigation, Vacuum & Mop 2-in-1, 5300Pa, 3L Auto-Empty Dock(17000Pa, 95%+ Dust Removal Rate), 2600mAh Battery, 250ml Dustbin, 300ml Water TankFEATURE: LiDAR and IMU Dual Navi System, 5300Pa