Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer BE400 WiFi 7 Router
EAN13: 88850206241133999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 694,04 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,4 kg |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Barva | černá |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Kontrolka | ano |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Wi-Fi 7 (802.11be) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 5764 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 688 Mbit/s |
| Modulace | 4096-QAM |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,2500 Mbit/s |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Server VPN | PPTP |
| OpenVPN | |
| L2TP VPN Server | |
| Wireguard VPN | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| RoHS | |
| WPA2 | |
| WPA-Enterprise | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Rodičovský zámek | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní/tyčový směrovač |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Ethernet WAN | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Certifikáty shody | CE |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Výška | 47,6 mm |
| Počet antén | 6 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Konstrukce antény | Externí |
| Šířka | 268,6 mm |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Podpora PoE | ne |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Použití v exteriéru | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Wi-Fi | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Podpora microSD karet | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provedení antény | externí |
| Použití v interiéru | ano |
| Gigabit LAN | ano |
| 802.11a | |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Rychlost portů | 2,5 Gb/s + 1 Gb/s |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Podpora 3G | ne |
| Slot pro SIM | ne |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Rozměry | 268,6 × 153 × 47,6 mm |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Displej | ne |
| Podpora 5G | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Výrobce | TP-LINK |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| 802.11g | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 5764 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Hloubka | 15,3 cm |
| Šifrování/zabezpečení | WPA3 |
| WPA | |
| Server VPN | L2TP VPN Server |
| PPTP | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-Enterprise |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-Enterprise |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC) |
| CE | |
| 802.11b | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a |
Popis produktu
Dvoupásmový Wi-Fi 7 router BE6500, rychlost až 6,5 Gb/s, : (5764 Mbps v pásmu 5 Ghz a 688 Mbps v pásmu 2.4 GHz), technologie WiFi 7, MU-MIMO, USB, 1x WAN, 4x LAN, WPS