TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-B450F Soundbar
EAN13: 88060970970685019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 871,06 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 6,7 kg |
| Hmotnost brutto | 8,5 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 86 cm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 6700 g |
| RMS výkon | 300 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
2.1.ch zvuk, Výkon 300W, Dolby Audio / DTS Virtual:X; Bass Boost, Adaptivní zvuk, Bezdrátový Subwoofer, Herní mód