TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-B750F Soundbar
EAN13: 88060970919298019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 1 391,72 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Hmotnost brutto | 10,3 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 103 cm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 8200 g |
| RMS výkon | 400 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
5.1.ch zvuk, Výkon 400W,Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X, Vestavěné boční reproduktory, Q Symphony, Bass Boost, Adaptivní zvuk, Herní mód