TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-B650F Soundbar
EAN13: 88060970919056109 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 1 060,24 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9 kg |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 86 cm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 7200 g |
| RMS výkon | 370 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
3.1.ch zvuk, Výkon 370W,Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X, Vestavěný středový reproduktor, Q Symphony, Bass Boost, Adaptivní zvuk, Herní mód