TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-Q930F Soundbar
EAN13: 880609707200318 519 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 3 214,04 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 15,6 kg |
| Hmotnost brutto | 20 kg |
| Šířka | 112 cm |
| Barva | černá |
| Počet přiložených produtků | 4 kusů |
| Wi-Fi | ano |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ne |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 15600 g |
| RMS výkon | 580 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
Wireless Dolby Atmos, Strhující 9.1.4-kanálové audio, Dolby Atmos / DTS Virtual:X, Q-Symphony, SpaceFit Sound Pro, Adaptivní zvuk, Herní Pro mód, 2 .0.2Ch zadní reproduktory