TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-Q800F Soundbar
EAN13: 880609707195213 119 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 2 276,85 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 12,3 kg |
| Hmotnost brutto | 15,3 kg |
| Šířka | 111,1 cm |
| Barva | černá |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Wi-Fi | ano |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 5100 g |
| RMS výkon | 400 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
Wireless Dolby Atmos; Strhující 5.1.2-kanálové audio; Dolby Atmos / DTS Virtual:X, Side-firing reproduktory - vyzařující zvuk do stran, Q-Symphony; SpaceFit Sound Pro; Adaptivní zvuk, Herní Pro mód