TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-QS700F Soundbar
EAN13: 880609707187711 769 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 2 042,55 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 12,8 kg |
| Hmotnost | 9,2 kg |
| Šířka | 116 cm |
| Barva | černá |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Wi-Fi | ano |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ne |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 9200 g |
| RMS výkon | 345 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
Kovertibilní dizajn, Wireless Dolby Atmos; Strhující 3.1.2-kanálové audio; Dolby Atmos / DTS Virtual:X, Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru, Q-Symphony; SpaceFit Sound Pro; Adaptivní zvuk, Herní Pro mód