Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG ViewFinity S61F (LS27F610EAUXEN)
EAN13: 88060958992135459 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 947,43 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Hmotnost brutto | 7,5 kg |
| Barva | černá |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Nastavení výšky | ano |
| sRGB | |
| Barevný gamut | 0,83% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 0,99% |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| NTSC | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| AMD FreeSync | ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Grafický design |
| Černá | |
| Základní materiál | Recyklovaný plast |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| HDCP | ano |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ portu služby | USB Typ-A |
| Servisní port | ano |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| Maximální nastavitelná výška | 13,5 cm |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -92 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -4 - 24° |
| LED indikátory | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 22,4 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 35 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Šířka (s podstavcem) | 616,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 192,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 538,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 616,2 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,4 mm |
| Výška (bez stojánku) | 367,7 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,6 kg |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 685 mm |
| Hloubka balení | 435 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,4 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| AC | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| 27 " | |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Certifikace | Windows 11 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| 68,6 cm (27") | |
| Úhlopříčka displeje | 27 " |
| Velikost obrazu | Y |
| Eco Saving Plus | ano |
| Automatické přepínání zdrojů | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
Popis produktu
Displej 27" QHD IPS, rozlišení 2560 x 1440 (16:9), Samsung ViewFinity S6 (S61F) QHD, jas: 300 cd/?, kontrast: 1000:1, doba odezvy 5ms(GTG), Eye saver mode, Flicker free, Off timer plus, Auto source switch, pivot