Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG S4 S40GD (LS24D400GAUXEN)
EAN13: 88060958029923039 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 45 Kč
DPH celkem: 527,43 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hmotnost brutto | 4,8 kg |
| Barva | černá |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,5 kg |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Minimální jas displeje | 200 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Maximální nastavitelná výška | 10,5 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 54 cm |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| AMD FreeSync | ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Herní režim | ano |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Černá | |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 2.0 |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Technologie displeje | LCD |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -92 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -3 - 25° |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | C |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 12 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 12 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Šířka (s podstavcem) | 540,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 219 mm |
| Výška (s podstavcem) | 497,7 mm |
| Nastavení výšky | ano |
| Šířka (bez stojánku) | 540,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 39,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 320,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2,3 kg |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 585 mm |
| Hloubka balení | 447 mm |
| Výška balení | 109 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,8 kg |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Výkon | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| 61 cm (24") | |
| Úhlopříčka displeje | 24 " |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Velikost obrazu | Y |
| Automatické přepínání zdrojů | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
Popis produktu
Displej 24" Full HD IPS, rozlišení 1920 x 1080, frekvence 100Hz, kontrast 1000:1, jas 250 cd/m2, 1 x Displej Port, 2 x HDMI 1.4, sluchátkový výstup, 2xUSB, doba odezvy 5 (GTG)ms, flicker free, pivot