Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG ViewFinity S60D (LS32D600EAUXEN)
EAN13: 88060955246728189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 1 421,23 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9,2 kg |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Podpora 3D | ne |
| USB Hub | ano |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Podpora PIP | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Otočný podstavec | ano |
| Barva | černá |
| Zpracováno | Schváleno |
| Domácnost | ano |
| Integrovaný tuner | ne |
| Typ panelu | IPS |
| Velikost bodu (mm) | 0,273 |
| ID informační list výrobku | 1946427 |
| Spotřeba (W) | 22 |
| Výškově stavitelný | ano |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Dotykový displej | ne |
| Filmy | ano |
| Energetická třída | E |
| Webkamera přední | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Kancelář | ano |
| Jas (cd/m2) | 350 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Televize | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Grafika | ne |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Rozměry | 713,9 × 585 × 220 mm |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Pivot | ano |
| EPREL ID | 1946427 |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Povrch displeje | matný |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Počet HDMI | 1 |
| HDCP | ano |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Barva nohou | Černá |
| Certifikace | Windows 11 |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Typ portu služby | USB Typ-A |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | ano |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -30 - 30° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -92 - 92° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 25° |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 22 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 80 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Stojan v ceně | ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| AC | |
| USB typ A na USB typ B | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Šířka (s podstavcem) | 713,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Výška (s podstavcem) | 585 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 713,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 41,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 424,7 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,7 kg |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 798 mm |
| Hloubka balení | 546 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,2 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Picture-by-Picture (PbP) | ano |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Velikost obrazu | Y |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
| Adaptivní obraz | ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| AMD FreeSync | ne |
| Tržní kategorie | Kancelář |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Poměr stran | 16:9 |
| Povrch displeje | Matný |
| Minimální jas displeje | 280 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora HDR | ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,3 cm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,8 cm |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odezva | 5 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LCD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
Displej 32" Quad HD, rozlišení 2560 × 1440, IPS, 16:9 širokoúhlý, doba odezvy 5 ms, frekvence 100Hz, FreeSync, 10bit, HDR, jas 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI a DisplayPort, USB, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, VESA