Velké spotřebiče / Lednice
Samsung RB34C600CWW/EF
EAN13: 880609507677512 209 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 2 118,92 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | bílá |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Oboustranné dveře | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Umístění displeje | Uvnitř |
| Chladicí médium | R600a |
| Materiál polic | Sklo |
| Zapuštěné rukojeti | ano |
| Vnitřní objem | 344 l |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Třída hlukových emisí | B |
| Hlučnost | 35 dB |
| Výrobník ledu | ne |
| Objem | 230 l |
| Objem chladničky | 230 l |
| Vnitřní osvětlení ledničky | ano |
| Typ lampy | LED |
| Nofrost (lednice) | ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 4 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Přihrádka na vajíčka | ano |
| Funkce rychlého chlazení | ano |
| Mrazicí výkon | 8 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 9 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Nofrost (mrazák) | ano |
| Automatické odmrazování (mrazák) | ano |
| Počet zásuvek mrazničky | 3 |
| Rychlé zamrazení | ano |
| Miska na ledové kostky | ano |
| Přihrádka Fresh Zone | ano |
| Alarm otevřených dveří | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Energetická třída | C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 163 kWh |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 65,8 cm |
| Výška | 185,3 cm |
| Hmotnost | 63 kg |
| Hloubka bez rukojeti | 65,8 cm |
| Šířka balení | 637 mm |
| Hloubka balení | 740 mm |
| Výška balení | 1935 mm |
| Hmotnost včetně balení | 66 kg |
| Technologie Samsung (skladování potravin) | SpaceMax™ Technology |
| SmartThings | |
| Objem mrazáku | 114 l |
| Konstrukce | s mrazákem dole |
| Automatické odmrazování (chladnička) | ano |
| Regál na lahve | ne |
| Funkce Super chlazení | ano |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| SMART | ano |
| Invertorový kompresor | ne |
Popis produktu
Energetická třída C, kapacita 344 l (230 / 114), 35 dBA, 8kg/24h mrazící výkon, All Around Cooling, No Frost, funkce rychlého chlazení a mrazení, smart, 185 cm, bílá