Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
Samsung ViewFinity S65VC 34" / Prohnutý / 3440x1440 / 21:9 / VA / 5ms / 100Hz / Jack/HDMI/DP/USB-C/USB/LAN/VESA/Repro
EAN13: 88060949740109749 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 205 Kč
DPH celkem: 1 691,98 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Energetická třída | G |
| VESA uchycení | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Rozměry | 806,6 × 561,5 × 241 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Typ panelu | VA |
| Grafika | ne |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Velikost bodu (mm) | 0,23175 |
| Povrch displeje | matný |
| Výškově stavitelný | ano |
| Otočný podstavec | ano |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Jas (cd/m2) | 350 |
| Úhlopříčka | 34 " |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Domácnost | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,3 |
| ID informační list výrobku | 1574244 |
| Televize | ne |
| Dotykový displej | ne |
| Filmy | ano |
| EPREL ID | 1574244 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Kancelář | ano |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Pivot | ne |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Integrovaný tuner | ne |
| Hmotnost | 8,1 kg |
| Počet HDMI | 1 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| USB Typ C (počet) | 1 |
| Barva | černá |
| Spotřeba (W) | 32 |
| Poměr stran | 21 : 9 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| USB Hub | ano |
| Webkamera přední | ano |
| Rozlišení | 3440 × 1440 |
| Wi-Fi | ne |
| Výška (s podstavcem) | 561,5 mm |
| Počet megapixelů | 5 MP |
| Picture-by-Picture (PbP) | ano |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 79,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 1,15% |
| Minimální jas displeje | 280 cd/m² |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 21:9 |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Technologie Quantum dot | ne |
| Barevné videorežimy | Grafický |
| Standardní | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Podpora VESA Adaptive Sync | ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Nízké vstupní zpoždění | ne |
| Herní režim | ne |
| TV Plus | ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ne |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | ne |
| Funkce Tap View | ne |
| Režim obrazu | FPS |
| RPG | |
| RTS | |
| Univerzální průvodce | ne |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | ne |
| Multi View | ne |
| Adaptivní obraz | ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Integrovaný fotoaparát | ano |
| RMS výkon | 5 W |
| Kruhové zapojení | ne |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | ne |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery | ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| DVI port | ne |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Zabudovaný KVM přepínač | ano |
| HDCP | ano |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Bluetooth | ne |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Středový čep | ne |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 20° |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Funkce Black eQualizer | ne |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 51 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 32 W |
| Maximální spotřeba energie | 200 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Dodávané kabely | HDMI |
| DisplayPort | |
| USB typ A na USB typ B | |
| Dálkový ovladač | ne |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Šířka (s podstavcem) | 806,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 241 mm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Hmotnost (se stojánkem) | 8,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 806,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 125 mm |
| Výška (bez stojánku) | 369,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,3 kg |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 807 mm |
| Hloubka balení | 367 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,6 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Spotřeba (DPMS) | 0,5 W |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Technologie Anynet + (HDMI-CEC) | ne |
| Velikost obrazu | Yes |
| Bezdrátový displej | ne |
| Tovární ladění | No |
| Gaming Hub / Game Bar | ne |
| Pracovní prostor | ne |
| Virtuální bod AIM | ne |
| Eco Saving Plus | ne |
| Vyvážení šedé | No |
| Odmítnutí odpovědnosti | ne |
| Automatické přepínání zdrojů | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
| Knox Vault | ne |
| Korekce jednotnosti | ne |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega DCR |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Grafický | |
| Entertain | |
| Originální | |
| Eko | |
| Vlastní | |
| Hry | |
| Sporty | |
| Barevné videorežimy | Standardní |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Odezva | 5 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Quad HD |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Zakřivený | ano |
Popis produktu
Prohnutý displej 34", Ultra Wide QHD, rozslišení 3440 × 1440, VA, 21:9, frekvence 100Hz, doba odezvy 5 ms, jas 350 cd/m2, kontrast 3000:1, FreeSync, HDMI, USB-C a DisplayPort, USB, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, repro, VESA, Power Delivery