Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG Odyssey G40B (LS27BG400EUXEN)
EAN13: 88060943419665139 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 891,89 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7,4 kg |
| Otočný podstavec | ano |
| Pivot | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba (W) | 21 |
| USB Hub | ne |
| Úhlopříčka | 26,9 " |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Podpora PIP | ne |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Televize | ne |
| Grafika | ne |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| Rozměry | 614,7 × 571,1 × 244,8 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Typ panelu | IPS |
| Kancelář | ano |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,3 |
| Integrovaný tuner | ne |
| Velikost bodu (mm) | 0,3108 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Webkamera přední | ne |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Výškově stavitelný | ano |
| Domácnost | ano |
| Podpora 3D | ne |
| Dotykový displej | ne |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Filmy | ano |
| Barva | černá |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Povrch displeje | matný |
| Počet HDMI | 2 |
| Středový čep | ano |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Otočný úhel | -92 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Úhel náklonu | -3 - 22° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 45 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 21 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 48 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stojan v ceně | ano |
| Šířka (s podstavcem) | 614,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 244,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 571,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 61,5 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 8,54 cm |
| Výška (bez stojánku) | 37,7 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,6 kg |
| Šířka balení | 685 mm |
| Hloubka balení | 469 mm |
| Výška balení | 168 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7 kg |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| AMD FreeSync | ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ano |
| Poměr stran | 16:9 |
| Povrch displeje | Matný |
| Barevný gamut | 99% |
| Barevný prostor | sRGB |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odezva | 1 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
Displej 27" Full HD, frekvence 240Hz, rozlišení 1920x1080, kontrast 1000:1, jas 400 cd/m2, doba odezvy 1ms, DisplayPort, konektory HDMI