Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG Odyssey G32A (LS32AG320NUXEN)
EAN13: 88060928021797689 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 1 334,45 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9,1 kg |
| Barva | černá |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Energetická třída | E |
| Počet HDMI | 1 |
| Povrch displeje | matný |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Dotykový displej | ne |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Šířka (s podstavcem) | 719,2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,5 kg |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,3 cm |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Herní režim | ano |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -2 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 24 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 24 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 48 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Dodávané kabely | AC |
| DisplayPort | |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Hloubka (s podstavcem) | 248,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 597,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 71,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 9,37 cm |
| Výška (bez stojánku) | 43,5 cm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,8 cm |
| Šířka balení | 813 mm |
| Hloubka balení | 560 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,1 kg |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| VESA uchycení | ano |
| Otočný podstavec | ano |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Kancelář | ano |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Televize | ne |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Spotřeba (W) | 24 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Jas (cd/m2) | 250 |
| Integrovaný tuner | ne |
| USB Hub | ne |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Filmy | ano |
| Pivot | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Odezva | 1 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Domácnost | ano |
| Výškově stavitelný | ano |
| Typ panelu | VA |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Webkamera přední | ne |
| Velikost bodu (mm) | 0,3637 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 719,2 × 597,4 × 248,8 mm |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Grafika | ne |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
Displej 32" Full HD, frekvence 165 Hz, rozlišení 1920x1080, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, doba odezvy 1ms, DisplayPort, konektory HDMI