Velké spotřebiče / Sušičky prádla
LG RC91V5AV6N
EAN13: 880609154722416 069 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 2 788,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 57 kg |
| Hmotnost brutto | 60 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | D |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 69 cm |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Dětský zámek | ano |
| Samočisticí | ano |
| SMART | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu | ano |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Hlučnost | 64 dB |
| Roční spotřeba energie | 228 kWh |
| Kapacita prádla pro sušení | 9 kg |
| Uchycení dveří | Měnitelné |
| Vestavěný displej | ano |
| Systém sušení | Kondenzační |
Popis produktu
9 kg, energetická třída D, s tepelným čerpadlem, LED display, funkce EcoHybrid (volba úspory času / energie), Automatické čištění kondenzátoru, LG ThinQ + Wifi, Duální Invertorový motor a kompresor (10 let záruka), LED osvětlení bubnu, hlučnost 64 dB, program pro alergiky.