TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-T420/EN
EAN13: 88060902909923019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 523,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7,6 kg |
| Hmotnost | 5,6 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| WAV | |
| Hmotnost subwooferu | 4,1 kg |
| Bluetooth | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| USB port | ano |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Spotřeba reproduktoru | 30 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| AIFF | |
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| AAC | |
| Hmotnost soundbaru | 1,5 kg |
| Šířka subwooferu | 18,1 cm |
| Hloubka subwooferu | 27,2 cm |
| Výška subwooferu | 34,3 cm |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Šířka balení | 932 mm |
| Hloubka balení | 228 mm |
| Výška balení | 431 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,2 kg |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Včetně montážních držáků | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
| OGG | |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Umístění subwooferu | Oddělený |
| Typ subwooferu | Pasivní subwoofer |
| Subwoofer součástí | ano |
| Herní režim | ano |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 150 W |
| Šířka | 86 cm |
| Hloubka | 7,4 cm |
| Výška | 5,4 cm |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ne |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 1500 G |
Popis produktu
Rovný soundbar, 150W, 2.1.ch zvuk, pasivní kabelový subwoofer, USB, Bluetooth