TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
TRUST GXT619W THORNE Sound Bar (25110)
EAN13: 87134392511041009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,88 kg |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | bílá |
| Dálkový ovladač | ne |
| HDMI vstup | ne |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Bluetooth | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 700 g |
| RMS výkon | 6 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Výška | 7,5 cm |
| Hloubka | 7,5 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška balení | 105 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| ne | |
| Země původu | Čína |
| Počet HDMI portů | 0 |
| ano | |
| Vstup AUX | ano |
| Subwoofer součástí | ne |
| 400 mm | |
| Průměr výškového reproduktoru | 4 cm |
| Hmotnost soundbaru | 700 g |
| Délka šňůry | 1,4 m |
| Šířka balení | 443 mm |
| Hloubka balení | 108 mm |
| Hmotnost včetně balení | 726 g |
| Typ balení | Krabice |
| Stručný návod | ano |
| Impedance výškového reproduktoru | 4 ohm |
| 440 mm | |
| Frekvenční rozsah | 150 - 20000 Hz |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 2 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Impedance | 10000 ohm |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 6 W |
| Výkon PMPO | 12 W |
Popis produktu
Sound Bar 2.0, výkon 12W, 3,5mm jack (1× vstup), USB