TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
TRUST GXT619 THORNE Sound Bar (24007)
EAN13: 87134392400781009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,87 kg |
| Hmotnost | 0,87 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Výška | 7 cm |
| Barva | černá |
| Hloubka | 7,5 cm |
| Šířka | 40 cm |
| NFC | ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Vstup AUX | ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Montovatelné na zeď | ne |
| Subwoofer součástí | ne |
| Hmotnost soundbaru | 700 g |
| Délka šňůry | 1,4 m |
| Bluetooth | ne |
| Dálkový ovladač | ne |
| Kód harmonizovaného systému | 85182200 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Impedance | 4 ohm |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 3 W |
| Výkon PMPO | 12 W |
| RMS výkon | 6 W |
| Hmotnost hlavní jednotky | 700 g |
| Bezdrátové připojení | ne |
| HDMI vstup | ne |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| RMS výkon | 12 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
Popis produktu
Sound Bar 2.0, výkon 12W, 3,5mm jack (1× vstup), USB