TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
TRUST ARYS USB Sound Bar
EAN13: 8713439229462739 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 5 Kč
DPH celkem: 128,26 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,73 kg |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Šířka | 42 cm |
| Barva | černá |
| Výška | 6,4 cm |
| Hloubka | 7,5 cm |
| Spotřeba elektrické energie | 5 W |
| Hmotnost soundbaru | 588 g |
| Použití jako stojan televize | ne |
| Technologie propojení | Kabel |
| Bluetooth | ne |
| USB port | ano |
| Line-in | ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| FM rádio | ne |
| Montovatelné na zeď | ne |
| Přijímač | ne |
| Dodávané kabely | Audio (3,5 mm), USB |
| Kód harmonizovaného systému | 85182200 |
| Množství | 1 |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Typ dokovacího konektoru | Nepodporovaný |
| Subwoofer součástí | ne |
| Impedance | 4 ohm |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 6 W |
| Výkon PMPO | 12 W |
| RMS výkon | 6 W |
| Wi-Fi | ne |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Dálkový ovladač | ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| HDMI vstup | ne |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 588 g |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
Popis produktu
Zvukový panel s vylepšeným designem a výstupním výkonem 12 W (6 W RMS). Prostorově úsporný horizontální tvar: zapadne pod libovolný monitor. Ovládání hlasitosti na přední straně. Kovová mřížka zajišťuje lepší ochranu. Napájení z USB.