Velké spotřebiče / Lednice
BEKO B5XRCNA406HG
EAN13: 869084267364115 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 194 Kč
DPH celkem: 2 636,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | C |
| Objem chladničky | 249 l |
| Barva | nerez |
| Výška | 203,5 cm |
| Hloubka | 66,5 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Objem mrazáku | 106 l |
| Konstrukce | s mrazákem dole |
| Objem | 249 l |
| Regál na lahve | ne |
| Automatické odmrazování (mrazák) | ano |
| Automatické odmrazování (chladnička) | ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 6 |
| SMART | ano |
| Funkce Super chlazení | ne |
| Výrobník ledu | ano |
| Hlučnost | 35 dB |
| Mrazicí výkon | 6 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 11 h |
| Nofrost (mrazák) | ano |
| Nofrost (lednice) | ano |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Rychlé zamrazení | ano |
| Přihrádka Fresh Zone | ne |
| Alarm otevřených dveří | ano |
| Klimatická třída | SN-T |
| Roční spotřeba energie | 170 kWh |
| Vnitřní objem | 355 l |
| Invertorový kompresor | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Oboustranné dveře | ano |
| Uchycení dveří | vpravo |
Popis produktu
kombinovaná chladnička s mrazákem dole; objem 366 l (249 l chladnička + 117 l mrazák); energetická třída C; HarvestFresh (3barevné LED světlo pro delší čerstvost potravin); NeoFrost Dual Cooling – 2 nezávislé okruhy; EverFresh+ zásuvka; displej na dveřích; tichý ProSmart invertorový kompresor; hlučn