Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
BEKO MOC20100BFB
EAN13: 86908424490791809 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 313,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Barva | černá |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Výkon trouby | 700 W |
| Typ ovládání | Knoflík |
| Počet stupňů výkonu | 6 |
| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Uchycení dveří | Levý |
| Otočný talíř | ano |
| Velikost otočného talíře | 24,5 cm |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Časovač | ano |
| Typ časovače | Mechanický |
| Časovač odloženého startu | ne |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Funkce grilování | ne |
| Parní pečení | ne |
| Gril | ne |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Šířka | 44,6 cm |
| Hloubka | 34,5 cm |
| Výška | 24,3 cm |
| Hmotnost | 9,7 kg |
| Šířka balení | 466 mm |
| Hloubka balení | 389 mm |
| Výška balení | 268 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,6 kg |
| Hmotnost pěnového polystyrenového (EPS) balení | 0 g |
| Hmotnost plastového obalu | 0 g |
| Hmotnost papírového obalu | 0 g |
| Hmotnost kovového obalu | 0 g |
| Hmotnost dřevěného obalu | 0 g |
| Kód harmonizovaného systému | 8516500010 |
| Hmotnost obalu | 0 g |
Popis produktu
mikrovlnná trouba; objem 20 l; mikrovlnný výkon 700 W; 5 úrovní výkonu; otočný talíř o průměru 24,5 cm; otočné ovladače