Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Ruční šlehače
Tesla MX301BX
EAN13: 8606018857210659 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 114,37 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,149 kg |
| Hmotnost brutto | 1,349 kg |
| Barva | černá |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Objem nádoby | - l |
| Nádoba | ne |
| Počet rychlostí | 5 |
| Háky na těsto | ano |
| Příslušenství pro přípravu kaše | ne |
| Šlehací metličky | ano |
| Příkon | 300 W |
| Pulzní spínač | ano |
| Sekáček | ne |
| Drcení ledu | ne |
Popis produktu
Vlastnosti: - 300 W - 5 rychlostí - funkce Turbo - včetně šlehacích metel a háků (19 cm) - černý design s prvky z nerezové oceli - 220-240V, 50HZ - rozměry balení: 20 x 11 x 17,5 cm