Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
ALI PB Magsafe+USB-C, 10000mAh AMS04WT
EAN13: 8596426109370759 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 131,73 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,22 kg |
| Hmotnost | 0,18 kg |
| Barva | šedá |
| Maximální výkon | 15 W |
| Výstupní proud | - A |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:; Kapacita baterie: 10 000 mAh Li-Polymer; Podpora MagSafe; Bezdrátové nabíjení Qi; Nadproudová, přepěťová a zkratová ochrana; LED indikátor; Vstup: USB-C, výstupy: USB, USB-C/Qi (max. 15 W); MagSafe Powerbanka Mag-Bank s bezdrátovým nabíjením, 10 000 mAh, bílá