Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
ALI PB PD 20W+QC 22,5A,30000mAh PBPD30BK
EAN13: 8596426107239819 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 142,14 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,65 kg |
| Hmotnost | 0,38 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 20 W |
| Výstupní proud | - A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 30000 mAh |
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:; Kapacita 30 000 mAh; Rychlé nabíjení 20 W – Power Delivery; Více portů – USB-C, Micro USB a klasické USB; LCD displej – přehled o stavu baterie; ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu; Kompaktní rozměry; Univerzální použití